Etkinlik sektörü, Summer Meeting Fest’ de buluşuyor

Etkinlik sektörü profesyonelleri tarafından ilgiyle karşılanan Summer Meeting Fest Return to Life, Power M.I.C.E.’ın çağrısı üzerine, sektör temsilcilerinin tüm saha operasyonlarına sponsor olması ve desteklemesi ile gerçekleşiyor.

“Korumalı etkinlikler başlasın” mottosuyla yola çıkan ve Power M.I.C.E. tarafından organize edilen Summer Meeting Fest’in ilki 3 Temmuz’da Garden Fiesta Bahçeköy’de gerçekleşti. 3–17–18 Temmuz tarihlerinde 3 gün süreyle gerçekleştirilecek festivalde, Etkinlik Ajansları, MICE Acenteleri, Tedarik zincirinde olan tüm paydaşlar ile kurumsal markaların yöneticileri katılıyor.

Festivalin ilk ayağı Garden Fiesta Bahçeköy’de gerçekleşirken, ikinci ve üçüncüsü ise 17–18 Temmuz tarihinde Ayşe Teyze Bağ Bahçe Cumhuriyet Köy’de organize edilecek. Birbirinden önemli sahne performanslarının sergilendiği 3 temmuz etkinliklerinde, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın tebliğ ettiği tüm hijyen kurallarına uyuldu ve festival süresince fiziksel mesafe dahil olmak üzere, festival alanında kullanılan tüm oyun ve oturma grupları özel dezenfekte cihazlarıyla dezenfekte edildi.

 

 

 

 

 

 

 

17 Temmuz Air Cinema Party, 18 Temmuz Corporate Brunch

Sunuculuğunu Ercan Ahi’nin gerçekleştireceği festivalde, Etkinlik Endüstrisi’nin yakından tanıdığı önemli isimler sahne alacak. Sahne performanslarıyla öne çıkan isimler arasında;

* 3 Temmuz Chill-Out Network Party: Jeyan Büyükburç Show, Amanda İş Başında Show, Reşat Gümüştaç sahne alırken,

* 17 Temmuz Open Air Cinema Party: Emir Yeşil

* 18 Temmuz Corporate Brunch & Event: Band Maral Ataman sahne performanslarıyla dikkatleri üzerine çekecek.

Programda sahne alacak diğer isimler arasında ise Etkinlik Endüstrisi tarafından ilgiyle takip edilen ve sahne showlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken; DJ Miraç Bas, Rythm Arena, Bando & Mızıka ve Pat Atölye Show en özel performanslarıyla konukları doyasıya eğlendirecekler.

POWER MICE tarafından projelendirilip organize edilen festivale doğrudan sponsorluk desteği sağlayan sektör temsilcileri arasında ise; İletişim ve Destek Sponsorluğu alanında; Event News Online ile I-MICE, Gönüllü Destek Sponsorluğu alanında ise; Didem Kayan Event & Entertainment Planner, TT Production, Garden Fiesta, Ayşe Teyze Bağ Bahçe, Crew Event, Panayır Var, Miraç Baş, Pat Atölye, Rythim Arena, Eddra, Alpha Technic, Tekpo, ATA Taşımacılık Jeneratör, Pusula Sağlık, FTS Akreditasyon, Denge Elektronik ve Teknik, Bando Mızıka, 1Tur Lojistik, Ufkun Medya, Bekup Reklam, Türkkan Turizm ve Drn Digital Agency firmaları yer aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etkinlik sektörü, Summer Meeting Fest’ de buluşuyor" /> Etkinlik sektörü, Summer Meeting Fest’ de buluşuyor" />